אתר תדמית כנכס דיגיטלי

כולנו יודעים שכדאי להשקיע בנכסים כדי ליצור פוטנציאל צמיחה משמעותי לכסף שלנו, אבל נכס הוא לא רק נדל"ן! המאה ה-21 היא גם המאה של הנכנסים הדיגיטליים, שיכולים להיות מנוע צמיחה כלכלי משמעותי עבורכם.

אתר תדמית עסקי הוא נכס דיגיטלי משמעותי שכל אחד יכול להשקיע וליהנות ממנו, ואפשר לטעון בצדק שבימינו אלה הוא גם נכס הכרחי לכל בעל/ת עסק רציני/ת.

בעזרת אתר תדמית אתם יכולים להציג בפני הגולשים את השירותים והמוצרים שאתם מציעים, להדגיש את הייחודיות של העסק שלכם ולגייס אותם כלקוחות.

אם אתם עדיין מתלבטים או לא מבינים במה מדובר ולמה זה כל כך חשוב, תנו לי להבהיר עבורכם כמה נקודות:

 

מה זה בעצם אתר תדמית?

אתר תדמית הוא כרטיס הביקור הדיגיטלי של העסק שלכם, ודרכו אתם בעצם מציגים את העסק שלכם בפני הלקוחות הפוטנציאליים. אתר תדמית מספר על העסק ועל מה שהוא מציע ובעצם יוצר את הרושם הראשוני על העסק שלכם.
אתר שבנוי טוב ונכון יכול לקדם אתכם לעומת המתחרים שלכם וכמובן ליצור לכם הכנסה.

מומלץ בתור התחלה (לאתר תדמית בסיסי) לכלול באתר התדמית שלכם את הדברים הבאים:

  • עמוד על אודות – הסיפור של העסק שלכם (איך נולד, מהן מטרותיו ואפשר גם לספר עליכם אישית בתור הפנים של העסק)
  • פירוט השירותים והמוצרים שאתם מציעים
  • כמה מילים על חברי הצוות/העובדים שלכם (כולל תמונות)
  • גלריית תמונות/פידבקים מלקוחות עבר (תלוי בסוג העסק)
  • טופס יצירת קשר

זה בטח לא יפתיע אתכם לדעת שככל שהאתר שלכם ייראה משוקע ומקצועי יותר כך גדל הסיכוי שההשקעה שלכם בו תשתלם יותר, הן מבחינת כמות הלקוחות והן מבחינת הכנסה.

 

מה הופך אתר תדמית לנכס?

לעומת אתר מכירה שבו אתם מוכרים מוצרים שהגולשים מזמינים מכם ומשלמים עבורם ברגע ההזמנה, אתר תדמית הוא בעצם "שיחת מכירה" עם הגולשים באתר שלכם.
רושם חיובי יעודד את הגולש, כלומר את הלקוח הפוטנציאלי, ליצור עמכם קשר (דרך פרטי הקשר ו/או טופס יצירת קשר שסיפקתם באתר). ברגע שתסגרו איתו את העסקה, אתר התדמית שלכם הפך להיות באופן רשמי נכס מניב.

 

מדוע כל בעל עסק צריך נכס דיגיטלי מסוג אתר תדמית?

כאמור, אתר תדמית מהווה סוג של שיחת מכירה עוד לפני שדיברתם אישית עם הלקוח, וככזה יש לו פוטנציאל ל"מכור" את העסק שלכם להמון אנשים שלא תוכלו להגיע אליהם בלעדיו.

גם אם דרוש לכם אתר מכירות שדרכו לקוחות קונים ישירות את המוצרים שלכם, כדאי לשלב אותו באתר תדמית. הרושם הכללי על מקצועיות העסק שלכם ויצירת תדמית ייחודית שנבדלת משאר המתחרים שלכם משפיעה ישירות על סיכויי המכירה באתר.

בנוסף לכך, אתר תדמית הוא דרך נוספת להשתמש בתוכן שיקדם את העסק שלכם באופן אורגני במנוע החיפוש של גוגל, מה שייצר לכם יותר פניות ובהתאם לכך הכנסה גדולה יותר.

יתרון נוסף: אתר תדמית קיים במשך כל שעות היממה, 7 ימים בשבוע. לקוחות פוטנציאליים יכולים להיחשף לעסק שלכם ולהתרשם ממנו גם בימים ושעות שבו העסק שלכם סגור.
בקיצור, הנכס הזה עובד בשבילכם מסביב לשעון!

עכשיו אתם מבינים למה כל כך חשוב ונחוץ ליצור אתר תדמית לעסק שלכם. ואיך ייבנה וייראה אתר התדמית שלכם? כאן אני נכנסת לתמונה! בעזרת ליווי אישי צמוד שלי תוכלו לבנות לכם אתר תדמית מקצועי שיהיה נכס שיקפיץ את העסק שלכם למעלה!
אתם מוזמנים לקרוא עוד על מה צריך לדעת כשבונים אתר, ולצאת איתי לדרך כיפית ומעשירה בדרך לאתר תדמית מצוין של העסק שלכם.

תפריט נגישות